Πληροφορίες για την ολοήμερη λειτουργία του Νοσοκομείου Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ

line

ΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΗΜΕΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΑΣ

ΤΗΛ. 2313303321 ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 07.30 – 14.30

Α' ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ
(Για το 2014)
15:00        
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ   17:00 17:00    
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Αν. Καθήγητης)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑΣ     15:00    
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
(Αν. Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ     15:00 15:00  
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΛΟΙΜΩΞΕΩΝ       16:00  
ΚΩΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
(Αν. Καθηγήτρια)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ       15:00  
ΚΑΛΕΒΡΟΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟΤΡ.   15:00      
             
ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (Επιμελητής Α) ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00        
             








ΠΡΟΠΑΙΔ. ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ-ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ     15:00 15:00  
ΓΚΙΡΤΟΒΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
Επιμελητής Α'
ΙΑΤΡΕΙΟ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ   16:00      
ΔΙΔΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟ   15:00   15:00  
ΚΑΙΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΑΝΑΙΜΙΩΝ - ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΑΘΗΣΗΣ ΛΕΜΦΑΔΕΝΩΝ 15:00   15:00    
ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ   18:00   18:00  
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Διευθυντής)
ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΗΠΑΤΟΛΟΓΙΚΟ 15:00 15:00   15:00  
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΡΤΗΡΙΑΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ - ΚΑΡΔΙΟΜΕΤΑΒΟΛΙΚΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ
    15:00-18:00 15:00-18:00  
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Επιμελήτρια Α') ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    








Β' ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΑΛΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
(Καθηγητρια ΑΠΘ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΦΙΔΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
( Καθηγητρια)
ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ       15:00  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   15:00 15:00    
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Αν. Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ 15:00     15:00  
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ & ΕΦΗΒΩΝ 15:00        
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Διευθύντρια)
ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ       15:00  
ΤΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΑ 15:00   15:00    
ΜΟΥΔΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ Παιδογαστρεντερολογικό
(Επιμελήτρια Α')
ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΝΤΟΥΜΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ - ΑΥΞΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 15:00     15:00  
ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΠΑΙΔΟΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΟΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΙΚΟΥ       15:00  
ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΒΑΗ (Δ/ντρια ΕΣΥ) ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΟ - ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ     15:00    
ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Καθηγητρια ΑΠΘ) ΠΑΙΔΟΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ   15:00      


ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
(Δ/ντρια ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ     17:00    
ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ-ΑΠΙΝΙΔΩΤΩΝ-ΑΡΡΥΘΜΙΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ  15:00        
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ 16:00        
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ   16:00      
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ 15:00        
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΜΥΟΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΩΝ 15:00   15:00    
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Καθηγητής) ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΟ – ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ 15:00   15:00    








Α' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΕΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ 18:00   18:00    
ΚΙΜΙΣΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Καθήγητης)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00   15:00    


Β' ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
(Καθηγητής)
ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗΣ 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
(Αν. Καθήγητης)
ΑΝΟΙΑ-ΕΚΦΥΛΙΣΤΙΚΟΙ ΝΟΣΟΙ 15:00 15:00      
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔ.
(Αν. Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ - ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΕΓΓΕΦΑΛΟΥ     15:00 15:00  
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ 15:00     15:00  
ΑΦΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
(Επιμελητής Α')
ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ       15:00  




Γ' ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   15:00   15:00  
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ  15:00   15:00    
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ   18:00 18:00    
ΚΩΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
(Επιμελητής Β')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ   15:00   15:00  
ΔΕΣΕΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
(Επιμελητής Α')
ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ 17:30   17:30    
ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
(Επιμελητής Β')
ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 15:00   15:00    


ΠΡΟΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ   15:00   15:00  
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
(Καθηγητής)
ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
(Επιμελητής Α')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ   15:00   15:00  


AΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00 15:00      
Γ'  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
(Επιμελητής Β')
ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ     15:00    
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
(Καθηγητής)
ΓΕΝΙΚΗ  ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   15:00  15:00    


ΑΓΓΕΙΟ-ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
(Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 15:00   15:00    
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ   16:00   16:00  
ΦΟΡΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00    
ΑΝΤΩΝΙΤΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00        
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ
-
  15:00   15:00  
ΤΑΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Επίκουρος Καθηγητής) ΘΩΡΑΚΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00 15:00  


ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΦΟΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
( Καθηγητής)
ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ 15:00   15:00   15:00
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ/ντής ΕΣΥ) ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ     15:00    


ΟΦΘ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Καθηγητής) ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ-ΟΦΘΑΛΜ.ΕΠΙΦΑΝ  15:00   15:00    
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
(Καθηγητής)
ΙΑΤΡΕΙΟ ΓΛΑΥΚΩΜΑΤΟΣ   15:00 15:00    
ΔΙΑΦΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ  ΒΥΘΟΥ ΛΕΪΖΕΡ   15:00 15:00    
ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 15:00   15:00    
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)
ΟΦΘ/ΚΗΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΞΗΡΟΦΘΑΛΜΙΑΣ ΒΛΕΦ/ΠΛΑΣΤ 16:00     16:00  
ΠΕΙΡΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Β')
ΟΦΘ/ΚΗΣ     15:00 15:00  
             

ΩΡΛ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΚΟΧΛΙΑΚΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ   17:30   17:30  
ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
(Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00   15:00    
ΑΝΝΑ ΖΗΣΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ       15:00  
ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Επίκουρος Καθήγητης)
ΑΚΟΥΟΛΟΓΙΚΟ 17:00   17:00    
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(Επιμελητής Α')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ   15:00      
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΗΙΛ
(Επιμελητής A')
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     17:00    
ΚΑΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ 15:00 15:00      
ΠΡΙΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Επίκουρος Καθηγήτρια)
ΩΡΛ ΓΕΝΙΚΟ     15:00 15:00  


ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟ

  ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΚΟΥΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ          
ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Επίκουρος Καθηγητής)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
(Επιμελήτρια Β΄)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
(Επιμελήτρια Α΄)
ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Επιμελητής Β΄) ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ Τμήμα μέτρησης Οστικής Πυκνότητας (DEXA)          
ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Επιμελητής Β΄) ΑΞΟΝΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΣ          
             

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 2313 303 885
ΓΙΑ ΡANTEBOY ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ, ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ MEΤΡΗΣΗ ΟΣΤΙΚΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ (DEXA)

ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ
ΔΕ-ΤΕ-ΠΕ  16:00 (ΑΝΑ 30')
16:00   16:00 16:00  
ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αν. Καθηγητής) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΚΑΠΙΤΣΕΛΟ ΑΝΤΟΝΙΟ (Δ/ντής ΕΣΥ) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
(Επιμελήτρια Α')
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
(Επιμελήτρια Α')
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ Ο Ο Ο Ο Ο






ΠΥΡΗΝΙΚΗ

    ΔΕΥT ΤΡΙΤ ΤΕΤ ΠΕΜ ΠΑΡ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΟΥΜΑΣ
(Αναπλ. Καθηγητής)

ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Δ/ντής ΕΣΥ)

ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Αν. Καθηγητής)
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ O O O O  



Κοστολόγηση επισκέψεων
Οι ασθενείς πριν από την επίσκεψη καταβάλλουν στο ταμείο της Γραμματείας Απογευματινών Ιατρείων τα παρακάτω ποσά ανάλογα με τον γιατρό που θα επισκεφθούν:

Καθηγητές Πανεπιστημίου 72€ 72
Διευθυντές ΕΣΥ - Αν. Καθηγητές 60€ 60
Επιμελητές Α' - Επίκουροι Καθηγητές 48€ 48 
Επιμελητές Β' – Λέκτορες 36€ 36

Οι εργαστηριακές εξετάσεις που πραγματοποιούνται βαρύνουν τους ίδιους (ιδιώτες) ή τα ασφαλιστικά τους ταμεία (ασφαλισμένοι).